Полиця навісна з дзеркалом, шафка у ванну, вологостійкий ДСП
вверхвниз
-12%
26 днів
Полиця навісна з дзеркалом А-23
-Розмір полиці (мм): Ш 794/В 640/Г 212
Корпус: Ламінована ДСП
Товщина матеріалу: 16мм
Дзеркало розміром 638*444 мм
Вага: 20 кг. Кількість пачок: 1 шт Розмір упаковки: 94 x 53 x 9 cm
-Доступні до замовлення кольору: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб сонома
—Цей практичний дзеркальний шафка пропонує багато місця для зберігання. За дзеркальними дверцятами 2 полиці, які регулюються за висотою, тому ви можете вільно розміщувати все що завгодно. Має 3 полиці з лівого боку та 3 з правої. Дуже легкий монтаж дзеркала, вся докладна інструкція й усі деталі для збирання йдуть у комплекті!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 794 мм |
| Глибина | 212 мм |
| Висота | 640 мм |
| Вага | 15 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Колір | Вибрати колір |
| Настінний кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴









