Тумба під умивальник А-52
- Розмір (мм) Ш 600 / В 608 / Р 330
- Фасад : ДСП ламінована
- Корпус : ДСП ламінована
- Товщина матеріалу : 16мм Додаткова інформація на упаковці Вага: 20.6 kg. Розміри 70 x 48.6 x 15.6 cm
- Колір Корпусу Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 20 кг |
| Тип тумби | Без умивальника |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 608 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴











