Полиця кутова А-32 Ця функціональна кутова полиця має простий однотонний дизайн і тому легко вписується в наявну концепцію житлового приміщення. · Пропонує багато місця для зберігання речей і звільняє вашу житлову зону від порожнечі. · Сучасний дизайн і матеріали
· Легкоочисна поверхня · Нескладне складання за лічені хвилини
Розмір полиці: Ш 40 / В 180 / Г 40 см Вага: 27.1 кг. Відстань між поверхами по 34 см
Кількість пачок: 1 Розмір упаковки: 153.6 x 50.2 x 8.1 cm Доступні до замовлення кольору: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб сонома. -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Сірий, Венге |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 40 мм |
| Глибина стелажу | 40 мм |
| Висота стелажа | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 203 ₴











