Полиця з крутящим механізмом для взуття. Стелаж для дому, полиця для книг, стелаж для книг із ДСП
вверхвниз

Полиця з крутящим механізмом А-68
Ця функціональна обертова полиця має простий однотонний дизайн і тому легко впишеться в наявну концепцію житлового приміщення. Розмір полиці: Ш 35/В 144/Г 35 Вага: 24.9 кг.
· Пропонує багато місця для зберігання. · Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з меламінової смоли Кількість пачок:1 Розмір упаковки: 51 x 44 x 30 cm Матеріал: ДСП Товщина матеріалу: 16 мм Нескладне збирання завдяки ілюстрованій інструкції. До комплекту входять усі складальні матеріали та 4 круглі гумові ніжки.
Доступні до замовлення кольору: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб сонома.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Сірий, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 35 мм |
| Глибина шафи | 35 мм |
| Висота шафи | 144 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 35 мм |
| Глибина стелажу | 35 мм |
| Висота стелажа | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Колір | Вибрати колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 155 ₴





