Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал рами | МДФ |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1590 мм |
| Вага | 16 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 088 ₴






